Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Prenses Barbie’yi Giydir Oyunu

Prenses Barbie’yi Giydir Oyunu

Prenses Barbie'yi Giydir Oyunu

Prenses Barbie’yi Giydir Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Prenses Barbie ile ilgili daha önce pek çok kez türlü türlü oyunlar oynamışsınızdır. Son zamanların vazgeçilmez oyunlarından olan giydirme oyunları ise pek bir rağbet görmektedir. Onun yanı sıra da tedavi oyunları kız erkek kesiminin sıkça tercih sebebi olmaktadır. Prenses Barbie’yi Giydir oyunu yeni zevk kaynağınız olacaktır. Bunu oynadıktan sonra fazlasıyla anlayacaksınız.

Prenses Barbie’yi Giydir oyununun konusu ise yine adından anlıyoruz ki bir giydirme oyunu ve prenses kılığında olan Barbie’ye uygun kıyafetler bulma oyunudur. Barbie her zamanki gibi güzel giyinmeyi istiyor. Bu sefer de prensesler gibi olmak isteyen Barbie’nin işi bir hayli zor. Prenses olmak o kadar kolay değildir zira. Bu yüzden kıyafet danışmanı arıyor ve bunun için sizler görevlendirileceksiniz.

Barbie’nin gardırobunu ekranda göreceksiniz. Ekran yönlendirmeleri sayesinde de kolaylıkla işlemlerinizi halledebilmeniz mümkün. Gardıropta bulunan tuvaletlerden birini seçin. Giydirme işlemini tamamlayın ve saçlarını yapın. Güzel saç modelini de oluşturduktan sonra Barbie’nin aksesuarlarını da unutmayın. Tercihlerinizle birlikte Barbie güzel bir görünüm elde edecek ve prenses gibi olacaktır.

Bir önceki yazımızda Barbie'nin Kolej Kıyafeti Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie'nin Kolej Kıyafeti ve Barbie'nin Kolej Kıyafeti oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top