Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > 2 Kişilik Oyunlar > Prenses Su Prens Ateş Oyunu

Prenses Su Prens Ateş Oyunu

Prenses Su Prens Ateş Oyunu

Prenses Su Prens Ateş Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Çok sevilen oyun kahramanları Ateş ve Su yeni oyunlarla küçük hayranlarının karşısına çıkmayı sürdürüyor. Bundan önce çoğu kişi tarafından keşfedilen ve severek oynanan çılgın şövalyelerin oyunu bugün ise yine farklı bir kurguyla sevenlerinin karşısında. Prenses Su ve Prenses Ateş oyununu oynarken hem eğlenecek hem de bu iki kişilik oyunla birlikte yapılamayacak şeylerin olmadığını öğreneceksiniz.
Prenses Su ve Prenses Ateş oyununun amacı, oyun adından da gördüğümüz kadarıyla Su karakteri prens, Ateş karakteri prenses olup birlikte farklı cins ile nelerin başarılabileceğidir. Su ve Ateş birlikte zorlu görevleri geçecek ve bu konuda sizlerden yardım isteyecek. Bu zorlu ve uzun yolda onlara akıl danışmanlığı yapacaksınız.
Her zaman olduğu gibi iki karakter de farklı tuşlarla hareket etmektedir. Ateş karakteri ok tuşlarıyla, Su karakteri ise a, w, d tuşlarıyla hareket ettirilmektedir. Oyunda bulunan bütün mücevherleri toplamanız istenecek. Zorlu ve uzun labirenti de aşmanız gerekecek. Bu zorlu ve güzel oyunu oynarken hem eğlenecek hem de arkadaşlarınızla birlikte neler yapabileceğinizi göreceksiniz.

Bir önceki yazımızda Ateş Ve Su 3 Oyunu başlığı içeren makalemizde Ateş ve Su, Ateş Ve Su 3 ve Ateş Ve Su 3 oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top