Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Rapunzel Diş Tedavisinde Oyunu

Rapunzel Diş Tedavisinde Oyunu

Rapunzel Diş Tedavisinde Oyunu

Rapunzel Diş Tedavisinde Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Sevimli masal kahramanları gün geçtikçe adını çeşitli oyunlarda duyurmaya devam ediyorlar. Çeşitli oyunları da çok güzel olmaktadır. Anna, Kül Kedisi, Elsa gibi güzel karakterler gibi uzun saçı ile bilinen Rapunzel de güzel oyunlara konu olmaktadır. Tedavi oyunlarının bilinen yüzü Rapunzel bu sefer yine bir tedavi oyunu ile kaşımıza çıkmaktadır. Rapunzel Diş Tedavisinde oyununu çok seveceksiniz.

Rapunzel Diş Tedavisinde oyununun amacı, adından da anladığınız gibi Rapunzel’in ihmal sonucu bakımsız kalan dişlerinin tedavi edilmesidir. Rapunzel, talihsiz bir şekilde oyuna gelerek bir kulede hapsedilmiştir. Bu iyi kalpli kız da üzüntüsünün ve düşüncelerinin bol olduğu zamanlarda dişlerini ihmal ederek fırçalamamış ve çürümeye yüz tutmuştur. Dişleri kötü derecede olan Rapunzel’in imdadına yetişin ve onu tedavi edin. Çünkü Rapunzel’in buna çok ihtiyacı var. Rapunzel’in tek bir hayali vardır. Kendisini kurtaracak olan prens ile evlenmeden dişlerinin inci gibi beyazlamasını. Bunun için de ekranda bulunan tedavi malzemelerini hiç vakit kaybetmeden kullanmanız gerekiyor. Rapunzel için zaman daralıyor ve sizler bu konuda ona yardım etmelisiniz…

Bir önceki yazımızda Agnes'in Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Agnes'in Tedavisi, Agnes'in Tedavisi oyunu ve Agnes'in Tedavisi Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top