Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Bebek Bakma > Rapunzel’in Bebek Bakımı Oyunu

Rapunzel’in Bebek Bakımı Oyunu

Rapunzel'in Bebek Bakımı Oyunu

Rapunzel’in Bebek Bakımı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Saçları ile ünlü gönülleri fethetmiş ünlü kahraman masal karakteri Rapunzel ile ilgili oyunlar tüm hızıyla ara vermeden devam ediyor. Daha önceki oyunlarında sevimli oyun severler Rapunzel’i yalnız bırakmamış onun yeni oyunlarını iple çeker olmuşlardı. Rapunzel’in Bebek Bakımı adlı oyununun en güzel oyunlarından biri olduğunu belirten sevimli kahraman sizleri bu güzel oyuna davet ediyor.

Rapunzel’in Bebek Bakımı oyununun konusu oyunumuzun isminden de anlaşıldığı gibi Rapunzel ile sevgili eşinin biricik bebekleri ile ilgili bakım yapmak olacaktır. Rapunzel çok sevdiği prens sevgilisi ile yakın zamanda evlenmiştir. Kısa süre önce de bebekleri dünyaya gelmiştir. Rapunzel eşiyle birlikte bebek bakımında biraz zorlanmaktadırlar. Geceleri huysuzlaşıyor ve ağlıyor minik bebek. Gerekli bakımını yaptıktan sonra ise sizlere de görev düşüyor.

Sevimli bebeğin gerekli bakımları yapıldıktan sonra odasının düzenlenmesi istenecek. Zor sakinleşen bebek için odayı ne kadar süslü ve farklı yaparsanız o kadar güzel olacak. Bebek odası için gerekli her şey oyunsa sizlere sunulacaktır. Dekorenizle birlikte çift ve bebek çok mutlu görünecek.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top