Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Bebek Bakma > Rapunzel’in Sevimli Bebeği Oyunu

Rapunzel’in Sevimli Bebeği Oyunu

Rapunzel'in Sevimli Bebeği Oyunu

Rapunzel’in Sevimli Bebeği Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Masalların sevimli kahramanı çizgi filmlerden sonra oyunlara konuk olmaya başladı. Son zamanlarda küçük oyunların fenomen karakterleri arasına giren Rapunzel bakalım bu oyununda karşımıza nasıl çıkacak. Oyun Rapunzel’in bu sefer bebeğini izleyeceğiz. Rapunzel’in Sevimli Bebeği oyunu ile çok eğlenceli dakikalar sizleri beklemektedir. Haydi durmayın ve bu eğlenceli oyuna ortak olun.

Rapunzel’in Sevimli Bebeği oyununun konusu oyunun isminden de anlaşılabileceği gibi Rapunzel’in tatlı bebeği ile ilgili bakım ve süsleme çalışmaları yapmak olacaktır. Daha önceki bebek bakma oyunlarına benzer bir oyun olan Rapunzel’in Sevimli Bebeği oyununda tatlı yumurcak gece ağlamaya başlıyor. Annesi Rapunzel’de onun susturmak için gerekli olan her şeyi deniyor. Bebeğini kucağına alan Rapunzel onu susturuyor. Artık sıra sizde…

Ekranda verilen yönlendirmeleri iyi takip etmelisiniz. Bundan dolayı da oyunu rahat bir şekilde sonlandırabilirsiniz. Odanın dekorasyonu konusunda güzel süslemeler gerçekleştirmelisiniz. Rapunzel’in bebeği için en güzel ortamı sağlamanız gerekmektedir. Sizlerin özel çabası ile birlikte Rapunzel ve bebeği çok mutlu olacaktır. Onları mutlu görmek sizleri de mutlu edecektir.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top