Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Bebek Bakma > Rapunzel’in Yavru Kedisi Oyunu

Rapunzel’in Yavru Kedisi Oyunu

Rapunzel'in Yavru Kedisi Oyunu

Rapunzel’in Yavru Kedisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Masallardan tanıdığımız sevimli prenses karakteri Rapunzel artık oyunlarda. Sevimli küçük çocukların vazgeçilmez oyunları küçük oyunlar arasında yer bulan Rapunzel oyunları ile eğlendiriyor. Siz de bu eğlenceli oyuna ortak olmak istiyorsanız Rapunzel’in Yavru Kedisi oyununu oynamaya başlayın. Haydi daha fazla vakit kaybetmeyin ve Rapunzel ile yavru kedisini mutlu edin.

Rapunzel’in Yavru Kedisi oyununun konusu ise şu şekildedir: Sevimli kahraman Rapunzel’in kedisi ile ilgili bakım yaparken sizlerden yardım istemesidir. Tatlı kedimizin adı Summer’dir. Summer ile ilgili son zamanlarda bakımında ihmallik yapan Rapunzel artık bakım yapmak istemektedir. Ancak diğer yoğun işleri sebebiyle bakımında zorlanmaktadır. Siz de bu konuda devreye girecek sevimli güzele yardımcı olacaksınız. Haydi güzel kedi için en güzel şekilde desteklerimizi sunalım.

Kedinin üzerinde kirler ve keneler vardır. Öncelikle bunları temizlemeniz gerekecek. Tüyleri en güzel şekilde temizleyip tarayın ve traş edin. Sonraki adımlarda da çok eğleneceksiniz. Sevimli kedinin süslenmesi ile ilgili çalışmalar yapacaksınız. Sayenizde çok temiz ve güzel görünecek olan Summer çok mutlu olacaktır aynı zamanda.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top