Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Rapunzel’in Zombi Tedavisi Oyunu

Rapunzel’in Zombi Tedavisi Oyunu

Rapunzel'in Zombi Tedavisi Oyunu

Rapunzel’in Zombi Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Küçüklüğümüzde izlediğimiz ya da dinlediğimiz meşhur masal karakterleri vardır. Kırmızı Başlıklı Kız, pamuk Prenses ve Rapunzel bunlardan birkaçı. Rapunzel için de buna istinaden hem küçükler için hem de canı sıkıldığında oynaması için büyüklere fırsat sunulmaktadır. Rapunzel oyunu olan Rapunzel’in Zombi Tedavisi oyununu oynarken çok eğleneceksiniz.

Rapunzel’in Zombi Tedavisi oyununda amaç zombiye dönüşen Rapunzel’i kurtarmaktır. Masalların bu güzel karakteri Rapunzel, bu oyunla birlikte karşımıza farklı bir şekilde çıkıyor. Oyunda kötü karakterde olan bir cadı bulunmaktadır. Güzel karakter Rapunzel’i zombiye çevirmektedir. Son derece kötü görünümde olan sevimli karakterimizi kurtarmak sizlerin elinde. Oyun, sizlere göstergeler sayesinde yardımcı olmaktadır. Bu göstergeler sayesinde oyunda Rapunzel’i zombi olmaktan kurmarmak için kolları sıvayacaksınız. Gerekli noktalardan, gerekli malzemeleri bulabilirsiniz. Tedavi sonrası kötü karakter cadının panzehirlerine ulaşacaksınız. Bu panzehirlerden birini seçip Rapunzel’i eski haline dönüştüreceksiniz. Doğru kürü seçip seçmemek sizin elinizde olan bir şey. Yanlış seçtiğinizde ise doğrusunu seçme şansınız da bulunmaktadır. “Ok” işareti yardımıyla seçme işlemini yapabilirsiniz. İstediğiniz kadar seçim yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Bebek Juliet'in Alerji Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Bebek Juliet, Bebek Juliet'in Alerji Tedavisi Oyunu ve Bebek Juliet'in Alerji Tedavisi Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top