Buradasın
Ana Sayfa > Genel > Rimmel’den Rita Ora koleksiyonu

Rimmel’den Rita Ora koleksiyonu

Rita Ora‘nın yeni Rimmel London Koleksiyonu artık tüm Watsons’lar da. Herkesin hevesle beklediği koleksiyon bir haftadır Watsons’lar da satılıyor. Koleksiyon oje ve rujlardan oluşuyor.

rita ora

Rita ora rimmel london koleksiyonu

Renkleri pop art’dan esinlenerek seçilmiş bu koleksiyon bu yazın favorilerinden olacak gibi gözüküyor. Bloggerların şimdiden dillerinden düşürmedikleri ojeler gerçekten kalıcı ve harika renklere sahipler. Biz de bu ojelerden ikisini denedik. Bir katla rengi sağlasalar da ikinci katı sürünce daha hoş gözüküyorlar.

Serinin 3343 kodlu beyaz ojesi inanılmaz bir güzellik. Beyaz oje severleri üç oje kat sürmekten ve saatlerce kurumasını beklemekten kurtaracak.

Pamuk şekeri renginde olan 4031 kodlu pembe ise ilkbahar için birebir. Ojeler çok harika olsa da biraz mat duruyorlar üzerilerine parlatıcı sürmek de fayda var.

rita ora rimmel ruj

rita ora rimmel ruj renkleri

Şimdi gelelim rujlara mat görünüme sahip olan bu rujlar aynı zamanda nemlendirici etkiye de sahip. Biz yaz için üretilmiş bu koleksiyonu kaçırmayın ve bir Watsons‘ın yolunu tutun deriz. İyi alışverişler. 

 

    

Bir önceki yazımızda Yoğurt Maskesi ve Peeling başlığı içeren makalemizde yoğurt ile peeling, yoğurt maskesi nasıl yapılı ve Yoğurt Maskesi ve Peeling hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top