Buradasın
Ana Sayfa > Genel > Saadet Işıl Aksoy Fotoları

Saadet Işıl Aksoy Fotoları

Saadet Işıl Aksoy Kimdir?

Saadet Işıl Aksoy 1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. Asıl olarak İngiliz dili ve edebiyatı bölümü mezunudur. Güz Yangını ve Esir Kalpler gibi diziler ile tanınmış ve sevilmiştir. Yurt dışında çeşitli yapımlarda rol almıştır. Son olarak Penelope Cruz ile birlikte bir filmde rol almıştır. Filmde Aska isimli kişiyi canlandırmıştır. Son yılların başarılı Türk dizi film oyuncuları arasında yer alan Saadet Işıl Aksoy fotoları arasında son zamanlarda ki birbirinden güzel pozlarını görebilirsiniz.

Saadet Işıl Aksoy, Saadet Işıl Aksoy Fotoları, Saadet Işıl Aksoy resimleri, Saadet Işıl Aksoy boyu, Saadet Işıl Aksoy saç rengi

Saadet Işıl Aksoy saç rengi doğal hali ile dikkatleri çeken modellerdedir. Saadet Işıl Aksoy boyu 1,72 m’dir. Boyu posu ile uzun ve ince olan güzel isim Saadet Işıl Aksoy resimleri ile oyuncuyu en yakından tanıyabilirsiniz. Genellikle sadeliği tercih eden ünlü bayan oyuncu mütevazi kişiliği ile de beğeni toplayan bir isimdir.

Bir önceki yazımızda Kalın Kaş modası başlığı içeren makalemizde kalın kaş, kalın kaş modası ve kalın kaş modelleri hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top