Buradasın
Ana Sayfa > Marka > Saç Çıkaran Şampuan Markaları

Saç Çıkaran Şampuan Markaları

sac-cikaran-sampuan-markalari

Saçlarımız genetik nedenlerle dökülmediyse zamanla yerine yenileri çıkar. Bu süreçte saçlarınızın daha hızlı ve sağlıklı uzaması için kullanabileceğiniz şampuanlar vardır.

Saçların dinlenme ve büyüme evreleri vardır. Bu şampuanlar sayesinde 3-4 ay süren dinlenme dönemini kısaltma şansınız vardır. Bu şampuanların içerikleri özel olarak hazırlanmıştır ve oldukça da başarılıdırlar.

Saç Çıkaran Şampuan Listesi

  • Revita

Düzenli kullanıldığı takdirde dökülen saçların daha hızlı ve sağlıklı uzamasını sağlar. Anti Dht içermesi sayesinde saç derinizi aynı zamanda besler ve tamir eder. Nem molekülleri ve amino asitler sayesinde daha parlak saçlara sahip olursunuz.

 

  • Garlex

İçeriğinde sarımsak özleri, çinko, magnezyum, potasyum ve demir bulunan Garlex şampuan doğal yapısı ile saçlarınızın sağlıkla uzamasını ve parlamasını sağlar. Saç derisini derinlemesine besleyerek saç çıkma sürecini kısaltır.

 

  • HairMD

Saç dökülmesi sorununun yanı sıra saçların daha hızlı çıkması için de kullanılan bu şampuan düzenli kullanımla 1 ayın sonunda etkisini hissettirir. Serumunu da birlikte kullanırsanız süreyi daha da kısaltma şansınız vardır. Zeytin, defne, sarımsak, papatya özleri ve E vitamini içeren bu şampuan sayesinde dökülen saçlar hızla uzamaya başlar.

 

  • Ducray Anaphase

Doğal bir içeriğe sahip olan bu şampuanı 2 ay boyunca kullanırsanız dökülen saçlarınız daha hızlı uzamaya başlar ve eskiye göre daha gür ve parlak saçlara sahip olursunuz.

 

  • BSA Natural Bal Özlü Şampuan

Hiçbir kimyasal içermeyen bu şampuan saç dökülmesini kısa sürede durdurarak dökülmüş saçların da hızla uzamasını sağlamaktadır. Aynı zamanda kepek ve kafa derisindeki kaşıntı sorunlarında da etkili bir şampuandır.

 

Bir önceki yazımızda Uzun Saçlara Nasıl Bakım Yapılır? başlığı içeren makalemizde uzun saçlara bakım önerileri, uzun saçlara nasıl bakım yapılır ve uzun saçların bakımı hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top