Buradasın
Ana Sayfa > Marka > Saç Düzleştirici Maskeler

Saç Düzleştirici Maskeler

Saç Düzleştirici Maskeler

Saçlarınız dalgalıysa ama siz düz saçlara sahip olmak istiyorsanız kozmetik markalarının piyasada bulunan çok sayıda pratik ürününden faydalanabilirsiniz. Bu ürünler bakım için zaman ayıramayan kadınlar için oldukça pratik bir uygulama imkanı sağlıyor ve zamandan tasarruf ettiriyor. Bu yazımızda sizlerle önde gelen ve başarılı markaların saç düzleştirme maskelerini paylaşmak istiyoruz.

Saç Düzleştirici Maske Markaları

L’Oreal Liss Ultimate Saç Düzleştirici Maske

İçinde zeytinyağı, argan yağı ve E vitamini bulunan bu ürün saçı düzleştirmede oldukça başarılıdır. Zeytinyağı ve argan yağı saçı yatıştırarak kabarmasını önler, E vitamini ise besler. Tüm saç tiplerinin kullanımı için uygun olan bu ürün yağlar sayesinde saçın nem seviyesini de artırır.

Morfose Düzleştirici Keratin Saç Maskesi

İçeriğinde bulunan keratin sayesinde saçı yeniler ve besler. Saçın temel bileşenlerinden olan keratin eksikliğini giderir. Düzenli kullanım ile saçlarınızı düzleştirir. Saçlarınızı yıkadıktan sonra maskeyi uygulayıp 5 dk beklemeniz yeterlidir, oldukça pratik bir kullanımı vardır.

Elidor Keratinology Yoğun Saç Maskesi

Dört hafta boyunca düzenli kullanıldığında etkisini gösterir. Saç tellerindeki zayıflık ve yıpranmayı onararak daha düz ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlar. Pürüzsüz hale gene saçlarınız aynı zamanda yumuşacık olur. Yine saçlarınızı yıkadıktan sonra saçlarınıza uygulayıp 5 dk bekledikten sonra durulayabilirsiniz.

Kerastase Nutritive Oleo Relax Slim Düzleştirici Saç Maskesi

Maskenin içerisinde camelia, kayısı ve pracaxi yağı bulunmaktadır. Bitkisel yağlar yoğunlukta olduğu için saça oldukça yararlıdır ve hızlı etki gösterir. Bu düzleştirici maskeyi haftada bir defa banyodan sonra uygulayabilirsiniz. Uyguladıktan sonra 15 dk bekleyip yıkamanız uygundur.

Osis Soft n Straight Krem

Osis kremin içeriğinde gliserin bulunmaktadır. Gliserinin saçı yumuşatma ve parlatma özelliği vardır. İçeriğindeki provitabim B5 ile saçlarınız kaybettiği nemi kazanır. Böylece saçlar yatışır ve daha düz bir görünüme kavuşur. Nemli saçlara uygulanması uygundur.

Bir önceki yazımızda Saçlar için Bakım Maskesi Tarifleri başlığı içeren makalemizde doğal saç bakım maskeleri, saç bakım maskeleri evde yapılan ve saç bakımı hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top