Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Seçil’in Kulak Tedavisi Oyunu

Seçil’in Kulak Tedavisi Oyunu

Seçil'in Kulak Tedavisi Oyunu

Seçil’in Kulak Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Monster High’den olsun, Karlar Ülkesi’nden olsun ya da pek çok masal ve çizgi film karakterlerinin küçük bir şekilde tasarlanmış ameliyat ve tedavi oyunlarına konu oldukları bilmekteyiz. Küçük kesimin ilgiyle takip ettiği bu tür oyunlara farklı karakterler de eklenmektedir. Bugünkü önerimiz ise Seçil’in Kulak Tedavisi oyunudur. Oyunu oynayanlar çok zevk alacaklardır.

Seçil’in Kulak Tedavisi oyununun amacı, küçük Seçil’in kulak ağrıları çekmesi sebebiyle doktora gitmesi ve tedavi olmasını kapsamaktadır. Küçük Seçil, son günlerde yoğun bir şekilde kulak ağrıları çekmektedir. Bu ağrılara artık dayanamamaktadır ve çareyi doktora gitmekle bulur. Doktorluk görevini sizler üstleneceksiniz ve minik Seçil’in canının daha fazla yanmasına engel olacaksınız.

Ekranın altında bulunan malzemeler ile tedavi işlemine başlayın. Öncelikle kulakta bulunan mikropları temizlemeniz gerekecek. Pek çok malzeme ile doğru bir şekilde tedavi uygulaması yapmanız gerekecek. Oyun, bunun için sizlere yönlendirme yaparak kolaylık sağlamaktadır. Küçük Seçil, dayanılmaz ağrılarından kurtulduğunda sizlere çok teşekkür edecektir. Seçil’in bu hali sizleri de mutlu edecektir.

 

Bir önceki yazımızda Draculaura'nın Göz Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Draculaura, Draculaura'nın Göz Tedavisi ve Draculaura'nın Göz Tedavisi oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top