Buradasın
Ana Sayfa > Genel > Serenay Sarıkaya Resimleri

Serenay Sarıkaya Resimleri

Serenay Sarıkaya Kimdir?

Serenay Sarıkaya 1 Temmuz 1991 yılında doğmuştur yani 2015 yılında 24 yaşındadır. Serenay Sarıkaya henüz 15 yaşında iken bir güzellik yarışmasına katılarak ismini duyurmuştur. Katıldığı bu yarışmada jüri özel ödülünü almıştır. Serenay Sarıkaya galeri içerisinde katıldığı yerlerden bazı karelerde yer almaktadır. Serenay Sarıkaya boyu 1,75 m’dir. Annesinin adı Ümran babasının adı ise Mustafa’dır.

Serenay Sarıkaya Resimleri, Serenay Sarıkaya, Serenay Sarıkaya fotoları, Serenay Sarıkaya galeri, Serenay Sarıkaya pozları

Serenay Sarıkaya galeri, ilk olarak Adanalı dizisinde ki genç kız rolü ile tanınmış ve popüler bir hale gelmiştir. Daha sonra Tolgahan Sayışman ile Lale Devri isimli dizide başrolde yer almıştır. Ayrıca o dönemde Serenay Sarıkaya ve Tolgahan Sayışman özel hayatlarında da sevgili olarak ekranlarda haberleri dönmüştür. Serenay Sarıkaya foto galerisi ile ünlü ismin saç modellerini, kıyafetlerini ve eski yeni hallerini görebilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Yoğurt Maskesi ve Peeling başlığı içeren makalemizde yoğurt ile peeling, yoğurt maskesi nasıl yapılı ve Yoğurt Maskesi ve Peeling hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top