Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Balon Patlatma > Şerif Callie İle Balonları Patlat Oyunu

Şerif Callie İle Balonları Patlat Oyunu

Şerif Callie İle Balonları Patlat Oyunu

Şerif Callie İle Balonları Patlat Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Patlatma oyunları türevleri arasında balon oyunları belki de en çok tercih edilenlerdir, diye rahatlıkla söyleyebiliriz. Zira balon patlatma oyunları da pek çok değişik türde üretilmeye başladı ve birçok sitede oyunları görebilmekteyiz. Şerif Callie İle Balonları Patlat oyunumuz bugün sizlere önereceğimiz muhteşem bir patlatma oyunudur. Bu güzel oyun ile farklı bir patlatma oyunu deneyimi kazanacaksınız.

Şerif Callie İle Balonları Patlat oyununda amaç diğer balon patlatma oyunlarında olduğu gibi balonları birleştirip patlatmaktır. Şerif Callie karakterimiz eşeğiyle gezmekte ve sevimli balon oyunları alanına gelmektedir. Kıyasıya bir yarışmaya katılan Şeric Callie’ye destek olup onu birinci yapmalısınız. Oyunda bulunan atıcı makineye her defasında bir balon gelmektedir. Bu balon ile birlikte uygun olan balon grubuna atış yapacaksınız. Atış yaparken balonun sıçrayış özelliğine hayran kalacaksınız. Yine her zaman olduğu gibi en az üç balonu birleştirmelisiniz. Daha fazla balonları birleştirerek fazla puan kazanmanız da mümkün. Balon grupları aşağı inmeden onları patlatmalısınız. Aksi taktirde yanarsınız.

Bir önceki yazımızda Kristal Balonları Patlat Oyunu başlığı içeren makalemizde Balon patlatma, Kristal Balonları Patlat ve Kristal Balonları Patlat oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top