Buradasın
Ana Sayfa > Genel > Serkan Çayoğlu Fotoğrafları

Serkan Çayoğlu Fotoğrafları

Serkan Çayoğlu Kimdir?

31 Mayıs 1987 doğumlu olan Serkan Çayoğlu Almanya doğumludur. Şuan 28 yaşında olan Serkan Çayoğlu boyu 1,87 m’dir. Bu sektöre ilk olarak katıldığı modellik yarışması ile girmiştir. Kariyerine ise modellik ve oyunculuk olarak devam etmektedir.

Serkan Çayoğlu Kiraz Mevsimi dizisi ile Fox Tv ekranlarında Ayaz karakteri ile yer almaktadır. Bu karakteri ile hayran kitlesine ulaşan oyuncu Serkan Çayoğlu fotoğrafları arasından oyuncunun hayatına dair bir çok kesiti görebilirsiniz.

Serkan Çayoğlu Fotoğrafları, Serkan Çayoğlu, Serkan Çayoğlu resimleri, Serkan Çayoğlu fotoları, Serkan Çayoğlunun pozları

Serkan Çayoğlu fotoları ile oyunucunun modellik yaptığı sırada ki çeşitli Serkan Çayoğlu pozlarını görebilirsiniz. Saç modelleri ve kıyafetleri ile beğeni kazanan Serkan Çayoğlu resimleri ile oyuncunun dizi resimlerini ve dizide ki bir çok hallerini görebilirsiniz. İşte Serkan Çayoğlu’nun en beğenilen fotoları.

Bir önceki yazımızda Yoğurt Maskesi ve Peeling başlığı içeren makalemizde yoğurt ile peeling, yoğurt maskesi nasıl yapılı ve Yoğurt Maskesi ve Peeling hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top