Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Sevimli Bebeğin Diş Tedavisi Oyunu

Sevimli Bebeğin Diş Tedavisi Oyunu

Sevimli Bebeğin Diş Tedavisi Oyunu

Sevimli Bebeğin Diş Tedavisi Oyunu

Get Adobe Flash player

Çocuklar genel olarak bebek karakterlerini oyunlarda görmek istiyorlar. Çünkü ilgi çekici oluyorlar, doğaları gereği. Bu yüzden de oyun yapımcıları genel olarak çocuklara hitap eden yüzleri ana karakter yapıyorlar. Bir yanda da bu oyunlar çocuklar için faydalı oluyor. Eğitim oyunları açısından tedavi oyunları da başı çekmektedir ve Sevimli Bebeğin Diş Tedavisi oyunu bu konuda çocuklara önerebileceğimiz güzel bir oyundur.

Sevimli Bebeğin Diş Tedavisi oyununda amaç ise oyunun adından da ön görebileceğimiz gibi bebeğin dişlerinden rahatsızlığı sebebiyle tedavi edilmesidir. Sevimli bebek, pek fazla şekerli gıdalar tüketmiştir. Şekerli yiyecekler de zayıf dişleri çabucak etkisi altına alır. Bebek dişleri de çabuk dayanamaz ve çürümeye başlar. Sevimli bebek dişlerinden son derece rahatsızdır ve yardım istemektedir. Bu konuda bebeğin seslerini duyacak kişi sizler olacaksınız ve sevimli bebeği mutlu etmeye çalışacaksınız.

Ekranda bazı diş ile ilgili tedavi malzemeleri vardır. Bu araçları sevimli bebeğin dişleri üzerinde uygulayın. Ekran sizleri yönlendirecektir. Sevimli bebek iyileştiğinde mutlu görünecek ve sizlere minnettar olacaktır.

 

Bir önceki yazımızda İş Adamı Minnion'un Diş Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Diş Tedavisi oyunu, İş Adamı Minnion'un Diş Tedavisi ve İş Adamı Minnion'un Diş Tedavisi Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top