Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Bebek Bakma > Sevimli Bebeğin Gece Beslenmesi Oyunu

Sevimli Bebeğin Gece Beslenmesi Oyunu

Sevimli Bebeğin Gece Beslenmesi Oyunu

Sevimli Bebeğin Gece Beslenmesi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Bebek oyunları sevenler için muhteşem bir uygulama karşınıza geliyor. Daha önceki tecrübelerinizle birlikte bu oyunda da bebek bakacaksınız ve bu sizin için çok da zor olmayacak. haydi hiç vakit kaybetmeyin ve çok seveceğiniz bir oyun olan Sevimli Bebeğin Gece Beslenmesi oyunu ile eğlenceli dakikalar sizlerin olacaktır. Küçük oyun severlerin zevk kaynağı olacaktır.

Sevimli Bebeğin Gece Beslenmesi oyununun konusu adından da anlaşılacağı gibi tatlı bebeğin gece huysuzlanması ve bakıma ihtiyacı olması üzerinedir. Minik bebek için yardımcı olmanız gerekiyor. Tatlı bebek gece ağlamaya başlayacak ve hemen annesi yanına gelecek. Bebeğini besleyecek ve bakacak anne gerekli her şeyi yapacaktır. Anne gerekli olan tüm bakım işlerini yapacak ve sizlere de ek bir iş düşecek.

Hiç vakit kaybetmeyin ve bebeğin odasıyla ilgili gerekli tüm süslemeleri yapın. Bebeğin rahat bir şekilde yaşamını sürdürmesi için ona huzurlu bir ortam oluşturun. Ekran yönlendirmeleri eşliğinde güzel bir oyun çıkarabilirsiniz. haydi hemen oyuna başlayın ve sevimli bebeği sevindirin.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top