Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Sevimli Tavşan’ın Tedavisi Oyunu

Sevimli Tavşan’ın Tedavisi Oyunu

Sevimli Tavşan'ın Tedavisi Oyunu

Sevimli Tavşan’ın Tedavisi Oyunu Oyna 

Get Adobe Flash player

Küçük ve ilginç oyunlarının vazgeçilmez ana karakterleridir masal kahramanları. Bazı durumlarda farklı insan tiplemeleri ya da hayvanlar da baş rolü çekebiliyorlar bu tür oyunlarda. Sizlere bugün önereceğimiz oyun ise sevimli bir tavşanla ilgilidir. Sevimli Tavşan’ın Tedavisi oyununu oynarken çok eğlenecek aynı zamanda da bu tür oyunları oynamaya devam edeceksiniz.

Sevimli Tavşan’ın Tedavisi oyununun amacı oyunun adından da belli edildiği gibi sevimli bir tavşanın ayağından yaralanması ve tedavi edilmesidir. Sevimli tavşan ormanda gezerken bir anda yere düşüyor. Yere düşme sebebi ise hızlı gittiği sırada önündeki sivri ve sert odun parçasına takılmasıdır. Patisine denk gelen bu odun parçası bu sevimli tavşanın canını çok yakmıştır. Acil olarak müdahale edilmesi gereken tavşan yardım beklemektedir. Bu çaresiz sevimli hayvanın imdadına yetişin.

Patisi yırtılan sevimli hayvan için acil olarak müdahale etmeniz gerekiyor. Ekranda müdahale araçları yer almaktadır. Patisinde bulunan odun parçasını çıkarmanız gerekmektedir. Dikip bandajla sarın. Sevimli tavşan iyileşmek için sabırsızlanmaktadır. Hızlı iyileşip iyileşmemek sizlerin elindedir.

 

Bir önceki yazımızda Pony'nin Diş Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde ameliyat oyunları, Pony ve Pony'nin Diş Tedavisi hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top