Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Sindirella Barbie Oyunu

Sindirella Barbie Oyunu

Sindirella Barbie Oyunu

Sindirella Barbie Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie, farklı oyunlarına her geçen gün devam ediyor. Daha önce pek çok kez davet oyunlarında ve masal dünyasında görmeye alışık olduğumuz Barbie’yi en güzel şekilde giydirmiştik. Bugün de yine bir masal dünyasında göreceğiz onu. Disney’i bilirsiniz. Bu dünyanın kahramanları arasında yer alan Sindirella‘yı anımsatacak olan Barbie karşımıza Sindirella Barbie oyunu ile geliyor. Oyun ile birlikte çok güzel vakitler geçireceksiniz.

Sindirella Barbie oyununun konusunu belirttik. Şimdi ise yapmamız gereken tek şey Barbie’yi Sindirella’ya mümkün mertebe benzetmek olacaktır. Sindirella gibi güzel bir kahraman olmak isteyen Barbie’nin istekleri sizlerin sayesinde gerçekleşecektir. Haydi durmayın ve Barbie’yi en güzel şekilde giydirerek ve süsleyerek ona benzetmeye çalışın.

Oyun ekranında yer alan bölümde Sindirella’ya ait pek çok parça bulabilirsiniz. Oyun sizleri aşama aşama yönlendirecek ve bu konuda size kolaylık sağlayacaktır. Birbirinden güzel; renkli, cıvıl cıvıl Sindirella örnekleri blmak mümkün. Giyiminden sonra ise saçlarına sıra gelecektir. En önemli unsur burada saç olacaktır. Ayakkabı, takı ve aksesuarları da unutmayın.

 

Bir önceki yazımızda Barbie'nin Havalı Saçları Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie'nin Havalı Saçları ve Barbie'nin Havalı Saçları oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top