Buradasın
Ana Sayfa > Cilt Bakımı > Sivilce İzleri İçin Doğal Krem

Sivilce İzleri İçin Doğal Krem

Sivilce İzleri İçin Doğal Krem

Özellikle bayanların şikayetçi olduğu durumlardan bir tanesi de sivilce lekeleridir. Sivilcelerin bir şekilde yok edilmesine rağmen sivilce izlerinden veya sivilce lekelerinden kurtulmak oldukça zor olur. Bu tür durumlardan kurtulmak için hanımlar öncelikle doğal yollarla hazırlayabilecekleri karışımlar hazırlayabilirler. Yine de sonuç alınmaması haline bir doktora danışılması veya kozmetik ürünlerinden faydalanılması doğru olacaktır. İlk aşamada denenecek yöntemlerden biri olan doğal kremin tarifini bu yazıda sizlerle paylaştık.

Sivilce İzlerine Krem

Kullanılacaklar: Kabuklu yarım salatalık, 2 tane bıldırcın yumurtası akı, 1 çorba kaşığı gül yaprağı ve 1 tutam maydanoz.

Hazırlama: Malzemeler arasından gül yaprağı, maydanoz ve salatalığı robottan geçirin ve bir karışım oluşturun. Daha sonra bu karışıma bıldırcın yumurtasının akını ilave edin. Tüm malzemeleri güzelce karıştırın. Ortaya çıkan karışım, krem kıvamına gelene kadar karıştırma işlemine devam edin. Daha sonra oluşturduğunuz bu doğal kremi, tüm yüzünüze sürüp 20 dakika boyunca bekletin ve daha sonra ılık su ile durulayın.

Sivilce lekelerini gideren bu doğal krem sayesinde, daha mutlu günler geçirebilirsiniz. Ancak yaptığınız işlemler işe yaramıyorsa bir doktora başvurmanızda fayda var.

Bir önceki yazımızda Kalın Kaş modası başlığı içeren makalemizde kalın kaş, kalın kaş modası ve kalın kaş modelleri hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top