Buradasın
Ana Sayfa > El ve Ayak Bakımı > Sizin için Seçtiğimiz Oje Markaları ve Fiyatları

Sizin için Seçtiğimiz Oje Markaları ve Fiyatları

Sizin için Seçtiğimiz Oje Markaları ve Fiyatları

Oje sürmek kadınların daha bakımlı ve iyi hissetmek, aynı zamanda da tarzlarını ortaya koyabilmek için yaptıkları en basit ve etkili uygulamalardan biridir. Çok sayıda oje markası her geçen gün farklı renkte oje üreterek kadınların oje seçimlerindeki tercihlerini artırıyor. Ancak kullanılan ojenin kaliteli olması hem sağlığımız hem de ojenin kullanım süresini artırması açısında önemli. Kaliteli bir oje hızlı kurur ve kullanım süresi de diğerlerine oranla daha uzundur. İşte sizler için seçtiğimiz oje markaları:

Flormar:

Oje denince akla gelen ilk ve kaliteli markalardan biri olan Flormar kadınlara çok sayıda seçenek sunmaktadır. Özellikle sarı ve yeşil gibi neon renkler Flormar kullanan kadınların tercihlerinin başında gelmektedir. 1,5 – 4 TL arasında değişen uygun fiyatları da yine çokça tercih edilmesinin nedenlerinden bir diğeridir.

Pastel:

Pastel marka ojeler de yine çok tercih edilen oje markalarının başında gelmektedir. Özellikle bordo renkli ojeleri ile öne çıkan Pastel ojeleri de 1-3 TL arasında değişen fiyatları ile öncelikli tercihler arasında yer almaktadır.

Alix Avien:

Alix Avien marka ojeler de yine kaliteli olması ve çok sayıda seçenek sunması itibari ile tercih edilen markalar arasındadır. 2-5 TL arasında bir fiyat ile satın alınabilecek olan ojeleri ile uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Inglot:

Inglot marka ojeler de yine kaliteli olması bakımında tercih edilen ürünler arasındadır. 25-30 TL ye satın alınabilecek olan Inglot marka ojeler diğer markalara oranla oldukça pahalıdır.

Chanel:

Chanel oldukça kaliteli ve köklü bir markadır. Özellikle diğer markalarda bulunamayan farklı renklerin Chanel’de bulunma ihtimali oldukça yüksektir.  50-60 TL arasında değişen fiyatları ile diğer markalara göre oldukça pahalı olan Chanel marka ojeyi sürdüğünüz an farkı hissedebilirsiniz.

Görülebileceği gibi yerli marka ürünler birbirine çok yakın fiyatlarda temin edilebilecekken ithal ürünlerin fiyatları oldukça yüksek olabilmektedir.

Kullanacağız ojenin kalitesi hem kullanım süresini etkileyeceğinden seçim konusunda kaliteli ürünlere yönelmek oldukça faydalı olacaktır.

Bir önceki yazımızda Kalıcı Makyaj Hakkında Bilinmesi Gerekenler başlığı içeren makalemizde kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nasıl yapılır ve kalıcı makyaj nedir hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top