Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Sofia’nın Grip Tedavisi Oyunu

Sofia’nın Grip Tedavisi Oyunu

Sofia'nın Grip Tedavisi Oyunu

Sofia’nın Grip Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Sevilen karakterlerden küçük prenses Sofia gün geçtikçe farklı oyunlara konu olmaktadır. Daha önce birçok tedavi ve ameliyat oyunlarında karşımıza çıkan Sofia bugün ise yine hastalanarak bizlerden yardım istemektedir. Sofia’nın Grip Tedavisi oyununu oynarken çok eğleneceksiniz. Bu güzel oyun önerimizi oynarken Sofia’nın iyileşmesine tanıklık edeceksiniz.

Sofia’nın Grip Tedavisi oyununun amacı, Sofia’nın yakalanmış olduğu grip hastalağının giderilmesi ve tedavi sürecini kapsamaktadır. Sofia, minik tavşanı ile birlikte ülkesinde gezerken aniden bastıran soğuk rüzgarlara ve tipiye yakalanmıştır. Evinden bir hayli uzağa giden Sofia için geri dönmek sıkıntılı olmuştur. Saatler sonra evine dönmeyi başarabilen güzel kız uzun süre soğuk rüzgarların etkisinde kaldığı için hastalanmaya başlamıştır. Ertesi gün şiddetli bir gribe yakalanan Sofia için hayat çekilmez olmuştur ve acil bir şekilde iyileşmeyi dilemektedir. Sofia’yı hızlı bir şekilde iyileştirip iyileştirmemek sizin elinizde. Küçük tavşan da oyunda sizlere yardımcı olacak ve tedavi sürecini kolay bir şekilde atlatmak için sizleri yönlendirecekir. Uygulayacağınız tedavi yöntemleri ile Sofia sağlığına kavuşacak ve sizlere teşekkürlerini sunacaktır.

Bir önceki yazımızda Elsa Frozen Grip Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde ameliyat oyunları, Elsa Frozen ve Elsa Frozen Grip Tedavisi hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top