Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Balon Patlatma > Sofia’nın Mücevherleri Oyunu

Sofia’nın Mücevherleri Oyunu

Sofia'nın Mücevherleri Oyunu

Sofia’nın Mücevherleri Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Son zamanlarda en çok oynanan oyun karakterleri arasında yer alan Sofia farklı olarak oyunlarda yer almaya devam ediyor. Daha önce çeşitli macera dolu ilginç oyunlarına şahit olduğumuz Sofia bugün güzel bir uygulama ile daha karşımızda. Sofia’nın Mücevherleri oyunu, oyun oynayacaklar için bugün önerebileceğimiz zevkli uygulamalardan bir tanesidir.

Sofia’nın Mücevherleri oyununun amacı balon patlatma ya da şeker patlatma oyunları gibi bu sefer ana karakterin mücevherlerini patlatma şeklindedir. Daha önce çok kez farklı sıçratma ve patlatma oyunlarına şahit olduk. Bugün ise Sofia bizlere patlatmak için mücevherlerini sunuyor. Bu güzel parlak mücevherleri patlattıkça patlatasınız gelecek. En az 3 aynı mücevheri yan yana getirmeniz ve patlatmanız istenecek. Zamana karşı yarışacaksınız ve size verilen sürede gerekli puanı toplamanız gerekecek. Oyun pek çok aşamadan oluşmaktadır. Bu aşamaları geçmeniz için belirtilen süre içinde mücevherleri patlatarak gerekli puana ulaşmanız gerekecek. Dikkatli olmanız şart. Zamana kapılıp konsantrasyonunuzu bozmamanız oyunda başarılı olmanız açısından çok önemlidir. Bu güzel patlatma oyununda başarılar dileriz.

Bir önceki yazımızda Ateş Ve Su Firarda Oyunu başlığı içeren makalemizde Ateş ve Su, Ateş Ve Su Firarda ve Ateş Ve Su Firarda oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top