Buradasın
Ana Sayfa > Foto Galeri > Son Moda Gelinlik Modelleri

Son Moda Gelinlik Modelleri

Uzun Duvaklı Gelinlik Modelleri

Fırfırlı, dantelli, kelebekli, fransız danteli, güpürlü, şifon kumaş çeşitleri ve straplez, askılı, balık etek, kabarık, prenses, sade modelleri ile son moda gelinlik modelleri en eşsiz tasarımları ile sezonun trendleri arasında. Müstakbel  gelin adayları özellikle son yılların en meşhur gelinlik modellerini sizler için galerimizde topladık.

Yaz gelini olmak isteyenler düğün konseptlerine uygun gelinlik çeşitlerini tercih etmeli. Örneğin; kır düğünü gelinlik modelleri arayanlar kır düğünü konseptlerine uygun içerisinde farklı renklerin bulunduğu sade ve romantik gelinlik modellerini tercih edebilir. Kış aylarında gelin olanlar ise kapalı mekanda olacakları için daha abartılı ve kabarık gelinlik modellerini tercihleri arasında rahatlıkla bulundurabilir.

Eteği dantelli gelinlik modellerinin üst kısmı straplez ve daha sade olmalıdır. Kapalı gelinlik modelleri ise uzun dantel kollardan ve vücudu saran modellerden seçilebilir. Gelin çiçeği ve üzerinde kullanılan gelin aksesuarıda gelinlikle bir bütün olmalıdır. Gelinlik modelleri ve fiyatları satın alacağınız ya da gelinlik kiralama seçeneklerine göre farklılık gösterecektir.

Unutulmaz gelinlik modelleri ile siz de çocuklarınıza göstereceğiniz eşsiz bir düğün yapmak istiyorsanız gelinlik tercihiniz en iyisi olmalıdır. Fransız güpürü gelinlik modelleri son yılların en zarif gelinlikleri arasındadır.

Son Moda Gelinlik Modelleri

Bir önceki yazımızda En Yeni Tığ İşi Yelek Modelleri başlığı içeren makalemizde En Yeni Tığ İşi Yelekler, örgü yelek ve tığ işi yelek hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top