Buradasın
Ana Sayfa > Moda > Su Yeşili Kombin Modelleri

Su Yeşili Kombin Modelleri

Su Yeşili Kısa Pantolon Kombini

Su yeşili etek, pantolon, elbise, çanta, ayakkabı, şort, gömlek, bluz ve takı kombinlerini galerimizde ki resimlerden bulabilirsiniz. Aynı zamanda burada ki su yeşili kombinleri siz de kendi stilinize göre ya da evde bulunan parçalarınıza göre yapabilirsiniz.

Su Yeşili Nelerle Kombinlenir?

Su yeşili pantolon kombinlerinde beyaz tişörtler, şifon açık renkli bluzlar, sıfır kollu tunikler ve daha abiye hava yaratmak için büstiyerler kullanılabilir. Yaz aylarında giyilen bu renkli pantolonlar aynı zamanda kış aylarında da giyilebilir.

Su yeşili elbise kombinleri yaparken ise üzerinde açık renkli ceketler, pastel tonlarında ki çantalar, kahverengi ayakkabılar kullanılarak güzel bir ahenk kullanılabilir.

su yeşili kombinler, su yeşili pantolon kombinleri, su yeşili elbise kombinleri, su yeşili etek kombinleri, su yeşili nelerle kombinlenir

Su yeşili etek kombinlerinde uzun şifon etekler ve daha kısa mini etekler kullanılan parçalar arasındadır. Yazlık bir seçim olacaksa eğer yine kısa kollu gömlekler eteğin içerisine sokularak kullanılabilir.

Mini su yeşili etek kombinin de üzerinde yarım kollu çizgili bir bluz tercihiniz olabilir. Su yeşili kombin modelleri sayesinde satın aldığınız kıyafetleri hemen kombinleme yaparak kullanabilirsiniz.

su yeşili pantolon, su yeşili elbise kombinleri, su yeşili kombin modelleri

Bir önceki yazımızda Kalın Kaş modası başlığı içeren makalemizde kalın kaş, kalın kaş modası ve kalın kaş modelleri hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top