Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > 2 Kişilik Oyunlar > Sünger Bob Ve İkizi Oyunu

Sünger Bob Ve İkizi Oyunu

Sünger Bob Ve İkizi Oyunu

Sünger Bob Ve İkizi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player


İki kişilik oyunlar çoğu oyun kullanıcısı ve kullanıcıları tarafında tercih edilen oyun uygulamaları arasında yer almaktadır. Son dönemlerde de çift kişilik oyunlar gittikçe artmaktadır. İki kişi ile birlikte eğlenceli ve heyecanlı oyun oynamak çoğu zaman paha biçilemez. Sünger Bob oyunları da böyledir. Sünger Bob ve İkizi oyunu sizler için sevimli bir macera sunmaktadır.

Beğeni ile takip edilen Sünger Bob çizgi film kahramanı bu sefer ikizi ile birlikte bir oyunda karşımıza çıkıyor. Bu tatlı macera oyununda sizlerden yardım diliyorlar. Oyun çift kişilik oynandığı gibi tek kişilik de oynanmaktadır. Oyundaki amaç, zorlu etapları geçmek olacaktır. Oyunda Sünger Bob ve İkizini oyun içinde ilerleterek kapalı kaldığı bölgeden çıkarmak hedeflenmektedir. Oyun başlangıcında ekrana tablo belirecektir. Bu tablo, sarı ve pembe süngerlerin yapması gerekenler ve toplaması gereken yıldızlar hakkında bilgi vermektedir. Tabloyu kapatmadan oyuna başlayamazsınız. Bunun için “Spacebar to hide” sekmesine tıklamanız gerekmektedir.

Tablo sonrası bu güzel sevimli macera oyunu için Bob ve ikizine yardımcı olacaksınız. Tek yapmanız gereken süngerleri kapıya ulaştırmak…

Bir önceki yazımızda Anna'nın Kırık Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde ameliyat oyunları, Anna'nın Kırık Tedavisi oyunu ve Anna'nın Kırık Tedavisi Oyunu oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top