Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Tarihi Savaşçı Barbie Oyunu

Tarihi Savaşçı Barbie Oyunu

Tarihi Savaşçı Barbie Oyunu

Tarihi Savaşçı Barbie Oyunu

Get Adobe Flash player

Dünyalar güzeli ünlü prenses Barbie küçük hayranları için bugün yine farklı bir oyun ile gündeme geliyor. Daha önce birbirinden farklı ilginç oyunlara konu olan Barbie yeni oyunuyla birlikte küçük hayranlarını mutlu edecek gibi gözüküyor. Bu güzel oyunumuz olan Tarihi Savaşçı Barbie oyununu oynayanlar çok zevk alacak ve oynadığına pişman olmayacak.

Tarihi Savaşçı Barbie oyununun amacı, oyunumuzun isminden de belli olacağı gibi tarihi bir rol için sahne alan Barbie’nin bu karaktere uygun bir kıyafet belirlemek olacaktır. Barbie daha önceden de tanıdığımız çizgi film ve masal kahramanları gibi tarihi bir savaşçı olarak karşımıza çıkıyor. Her karaktere uygun şık kıyafetleriyle tanıdığımız Barbie bu sefer tarihi savaşçı kimliğine uygun bir kostüm arıyor. Barbie’ye uygun bir kıyafet seçmek sizlerin görevi olacaktır. Gizemli ve mistik bir kıyafet seçmek için kolları sıvayın…

Oyunda çok çeşit kostüm bulunmaktadır. Dilediğiniz kadar deneme yapabilme özgürlüğünüz var. Oyun yardımı ile birlikte çok çeşit modelin olması işlemleri kolay gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Barbie için en güzel kostümü seçin.

Bir önceki yazımızda Barbie Ve Dostları Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie oyunları ve Barbie Ve Dostları Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top