Buradasın

Tim Ve Anna Oyunu

Tim ve Anna Oyunu Oyna

Tim Ve Anna Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Son zamanlarda teknoloji ile birlikte ne çok oyun oynama siteleri ya da uygulamaları açıldı. Bu sayede oyun severler istedikleri tarzda oyunlara ulaşabiliyorlar ve oynayabiliyorlar. Çok sayıda kategori açılarak farklı alanlarda birçok oyun bulmak mümkün. Macera ve eğlence dolu Tim ve Anna oyunu da iki kişilik oynanan oyundur. Oyun ile birlikte eğlenceli vakitler geçirmeye hazır olun.

Macera oyunu sevenlerin büyük zevk alacağı bu oyunda karakterler Tim ve Anna, bir trafik kazası sonucunda karşılaşır, tanışırlar. Tim gerçekte çiftçi, kız ise şehirli bir güzeldir. Kazayla birlikte birbirlerine aşık olan Tim ve Anna birlikte olabilmeleri için bazı zorluklardan geçmeleri gerekmektedir. Oyun zorlu etaplardan oluşmaktadır. Zorlu çiftlik etaplarını birlikte aşmaya çalışan çift arasında Tim’in daha çok çaba sarf etmesi gerekiyor. Etaplarda bulunan taş yüzükleri toplayıp kapıdan çıkmaları gerekmektedir.

Tuş bilgilendirmesi ve yönlendirmelere oyun içinde yer verilmektedir. Bu zevkli çift kişilik oyunda bütün etapları geçmek için dikkatli olmanız gerekmektedir. Tüm oyunlar geçildikten sonra Tim ve Anna’yı kavuşturacaksınız.

Bir önceki yazımızda Mary ve Jim Büyük Aşk Oyunu başlığı içeren makalemizde iki kişilik oyun, Mary ve Jim ve Mary ve Jim Büyük Aşk Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top