Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Bebek Bakma > Tom Ve Angela’nın Bebekleri Oyunu

Tom Ve Angela’nın Bebekleri Oyunu

Tom Ve Angela'nın Bebekleri Oyunu

Tom Ve Angela’nın Bebekleri Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Son zamanların en sevimli oyun karakterleri arasında yer alan konuşan kedi Tom farklı oyunlara konuk olmaya devam ediyor. Tom’u farklı hallerde görebilmekteyiz. Özellikle diğer bir oyun karakteri Angela ile birlikte güzel oyunların içinde yer almaktadır. Tom Ve Angela’nın Bebekleri oyunu ile çok eğlenceli dakikalar sizin olacaktır. Haydi durmayın ve bu eğlenceye ortak olun.

Tom Ve Angela’nın Bebekleri oyununun konusu ise oyunun adından anlaşılmakta ve Tom ve Angela’nın bebeklerinin bakımları ile ilgili olmaktadır. Sevimli kahramanlar uzun bir süre birlikte olmuşlar ve sonunda evlenmişler. Evlendiklerinden kısa süre sonra çocuk sahibi olan iki bebekleri ile ilgili bakımlar yapmaktadır. Haydi siz de hemen bu eğlenceli bakıma ortak olun.

Oyun bebeğin gece uyanması ile başlamaktadır. Sevimli karakterler ağlayan bebeğin yanına gidiyorlar. Ağlayan yavrunun beslemesi yapılacak. Hemen oyunda yer alan yönergeleri takip edin ve sevimli bebeğin bakımında Tom ve Angela’ya yardımcı olun. Bebek sakinleştirildikten sonra tekrar yatağa yatırılacak. Sonra bebek odasını güzelce dekore edeceksiniz.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top