Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Balon Patlatma > Tüylü Balonlar Oyunu

Tüylü Balonlar Oyunu

Tüylü Balonlar Oyunu

Tüylü Balonlar Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Oyun oynayanların en çok tercih ettiği seçenekler arasında spor ve yarış oyunları gelir. Ancak son zamanlarda o kadar çok farklı oyun üretildi ki bir de bunlar tutuldu üstelik. Özellikle balon patlatma oyunları da trend olmaya başladı. Candy Crush gibi ya da farklı şekillerle patlatma oyunları da bu türlerin öncüsüdür. Bugün önereceğimiz oyun ise Tüylü Balonlar oyunudur. Oyunu oynarken çok zevk alacaksınız.

Tüylü Balonlar oyununun amacı daha önce oynadığınız patlatma oyunlarını bir benzeri olarak yine aynı şekilde birleştirme ve patlatma yapmaktır. Yine daha önceden de bildiğimiz gibi farklı olarak bu tür oyunların oyun içinde zamanla hızlandığını ve zorlaştığı aşikar. Tüylü balonlar ilk bölümlerde basit bir şekilde patlatılabilir. Bölüm geçtikçe zorlaşan oyunda tüylü balonların aşağı bölüme sarkmasına ve tüm ekranı kaplamasına müsaade etmeyin. Birbirinden güzel ve renkli balonların türevlerini aynı anda patlatabiliyorsunuz da. Arada bir kullanabileceğiniz joker siyah balon ile birlikte bunu başarabilmeniz mümkün. Ekranın dolmasına ve balonların aşağı inmesine dikkat edin.

Bir önceki yazımızda Balonlar Ve Kurbağalar Oyunu başlığı içeren makalemizde balon patlatma oyunları, Balonlar Ve Kurbağalar ve Balonlar Ve Kurbağalar Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top