Buradasın
Ana Sayfa > Marka > Vanilya Kokulu Parfüm Markaları

Vanilya Kokulu Parfüm Markaları

vanilya-kokulu-parfum-markalari

Parfümde baskın şeker, çiçek ya da baharat kokularını sevmeyen kadınların tercihinin başında vanilya kokusunun baskın olduğu parfümler gelmektedir. Siz de parfümde vanilya kokusunu tercih eden kadınlardansanız hazırladığımız liste tam size göre.

 

Vanilya Kokulu Parfüm Markaları

 

  • Chopard Casmir

Oldukça etkileyici olan bu koku şeftali, frambuaz, karanfil, tarçın ve üzüm kokularından meydana gelmektedir.

 

  • Emporio Armani Elle

Çiçek ve vanilya kokusunun harika birlikteliğinden doğan bu hoş koku vanilya kokusunu seven kadınların çok hoşuna gitmektedir. Mandalina, yasemin, sandal ağacı, sedir ağacı, misk ve vanilya kokularından oluşmaktadır.

 

  • Lolita Lempicka Feminine

Çiçek kokularını içeren Lolita parfüm oldukça ferah ve zarif bir kokudur. Vanilya, menekşe, kiraz ve süsen kokularının birleşiminden oluşan parfüm yaz için oldukça uygun bir tercih olacaktır.

 

  • Gucci Rush

Zarif ve cesur kadınların parfümü olan Gucci şeftali, gardenya, yasemin ve gül notalarının etkileyici birleşiminden oluşmaktadır. Vanilya kokusunun belirgin olarak hissedildiği bu ürün aynı zamanda oldukça kalıcıdır.

 

  • Kenzo Amour

Romantik kadınların tercihi olan Kenzo çiçek kokuları ile vanilyanın çarpıcı birleşimini sunmaktadır. Sade bir tarzınız varsa tam da size göre bir ürün.

 

  • Yves Saint Laurent Manifesto

Rahat ve spor bir tarzınız varsa Yves’in çiçek, meyve ve vanilya kokularını birleştirdiği bu parfümü çok beğeneceksiniz. Üzüm, sedir, tonka fasulyesi ve vanilyanın birleşiminde oluşan bu Yves ürününü çok seveceksiniz.

 

  • Gvenchy Ange Ou Demon Femme

Çekici ve kadınsı bir koku olan Gvenchy Ange Ou Demon Femme mandalina, vanilya, meşe ve vanilyanın dayanılmaz birleşimini sizlere sunuyor.

 

  • Dolce Gabbana L’Eau The One

Kokusu ile girdiği ortamlarda fark edilmek isteyen kadınların tercihi olan bu parfüm vanilyanın çekici etkisini barındırmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımızda Kalıcı Parfüm Markaları başlığı içeren makalemizde kalıcı parfüm bayan, kalıcı parfüm markaları ve kalıcı parfüm önerileri kadın hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top