Buradasın
Ana Sayfa > Dekorasyon > Vintage Dekorasyon Modelleri

Vintage Dekorasyon Modelleri

Vintage Dekorasyon Modelleri

Özellikle doğayla bir bütün olmayı sevenler ve doğa ile ilgili dekorasyon fikirlerini evlerinde kullanmak isteyenler eminim bu yazımızı gördüklerinde büyük bir zevk alacak. Vintage ev dekorasyonu ile siz de içinizde ki doğa sevgisini evinizin dekorasyonuna yansıtabilirsiniz. Özellikle satın aldığınız mobilyalarda ve ev içerisinde pastel tonlarında ki ev eşyalarını kullanarak vintage tarzı ev dekorasyonunu ortaya çıkarabilirsiniz. Yeni baştan yapılan evlerde ise tek katlı olan ve çatılı olan ev yapıları ise bu vintage tarzının en büyük örnekleri arasında yer almaktadır. Ahşap malzemeler ve mobilyalar istediğiniz modeller deki seçimleriniz ile ev içerisinde yer alabilir.

Vintage mobilya modelleri antika ve eski eşyalar değerlendirilerek hem geri dönüşüm sağlanıyor hem de sizi geçmiş yıllara şöyle bir sürüklüyor…

Eski günleri evinizde canlandırmak ve göz alıcı şıklığı bir arada tutmak için sizlere önerdiğimiz vintage ev döşemelerini galerimiz içerisinde detaylı olarak inceleme yapabilirsiniz. Vintage mobilya renkleri arasında açık mavi ve turkuaz tonları, sarı renklerin ahenkli birleşimi, pembelerin uçuş uçuş renkleri kesinlikle mobilyalarda ve duvar renklerinde kullanılabilir.

Geçmiş yıllarda babannelerimizden ve ninelerimizden kalan eski eşyalar arasından mutfak eşyalarını ya da mobilyaları döşeme ve süsleme yaparak vintage tarzı ev dekorasyonuna uyarlayabilirsiniz. Bu eski eşyaları aksesuar olarak masa ve sehpalar üzerinde kullanabilirsiniz. Kendi hayal gücünüzü kullanarak bu ürünleri ahşap boyama sanatı ile güzelleştirin…

Vintage aksesuar modelleri arasında danteller de en önemli ve değerli yerini koruyan malzemeler arasında gelmektedir. Dantelli eşyalar üzerinde şık ve uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Yatak odası vintage mobilyaları arasında yatağınızın üzerinde dantelli bir cibinlik örnekler arasında olabilir. Ev duvarlarınızı ise vintage fotoğraf çerçeveleri ile süsleyebilir ve içerisinde yer alacak resimler ile anılarınızı her daim taze tutabilirsiniz.

Vintage Dekorasyon Modelleri

Bir önceki yazımızda En Yeni Ev Aksesuar Modelleri başlığı içeren makalemizde aksesuar, aksesuar modelleri ve yeni aksesuar modelleri hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top