Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Yaralanan Lisa’nın Tedavisi Oyunu

Yaralanan Lisa’nın Tedavisi Oyunu

Yaralanan Lisa'nın Tedavisi Oyunu

Yaralanan Lisa’nın Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Küçük çocukların hatta büyüklerin dahi tercih ettiği küçük oyunlar birçok kişi ve kurumlarca sunulmaya devam ediyor. Bu sayede pek çok farklı olarak ilginç ve kolay oyunlar bulabilmekteyiz. Masal kahramanları kadar yeni çıkan çizgi film kahramanları da sıkça oyunlarda yer almaktadır. Yaralanan Lisa’nın Tedavisi oyunu oynarken özellikle siz küçükleri fazlasıyla eğlendirecektir.

Yaralanan Lisa’nın Tedavisi oyununda amaç, oyunun adından belirleneceği gibi küçük kız Lisa’nın yaralanması ve tedavi edilmesidir. Sevimli kız Lisa, minik kardeşine meyve toplamak için ağaca çıkmıştır. Ağaca kolayca çıkmayı başaran Lisa, inmek için uğraşırken takılır. Takıldığı an itibariyle talihsiz bir şekilde uzaktan yere düşmüştür. Yerde de birkaç cisim vücudunun çeşitli bölgelerine batmıştır. Canı çok yanan Lisa’nın yardıma ihtiyacı vardır. Lisa için yardımcı olabilecek tek kişi sizler olacaksınız.

Göz yaşlarına dur diyemeyen Lisa’nın göz yaşlarını ve burnundan akan kanı temizlemeniz gerekiyor. Gözüne göz damlası damlatın. Vücuduna batan parçaları çıkarmayı da ihmal etmeyin. Oyun yönlendirmesi sayesinde Lisa’yı kolayca tedavi edebilirsiniz. Lisa acil bir şekilde iyileşmek istiyor.

Bir önceki yazımızda Olaf'ın Göz Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Karlar Ülkesi, Olaf ve Olaf'ın Göz Tedavisi hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top