Buradasın
Ana Sayfa > Genel > Yaz’16 Cıvıl Cıvıl Geliyor.

Yaz’16 Cıvıl Cıvıl Geliyor.

Havaların ısınmaya başladığı şu günlerde 2016 yaz ayının moda renkleri ve desenleri mağazaların vitrinlerinde göz almaya başladı bile.Uzun ve soğuk geçen kış döneminden sonra tüm bayanların bir an önce yazın ışıl ışık günlerine hazırlanmaya başladıklarını biliyoruz.Bu nedenle 2016 yaz modası ile ile ilgili birkaç tiyo vermek istedik ki alışveriş günleriniz daha kolay geçsin.

2016 yaz ayı enerjiyi barındıran biz çizgi ile gönülleri fethetmeye hazırlanıyor.Sıcak tonlar ve  canlı renklerle bezenmiş bir tarzı takip ederseniz  2016 yaz ayında gözleri üzerinizde olacak.Çünkü modacılar bu seneyi renkler yılı ilan etmiş durumda.Ayrıca cıvıl cıvıl renkleri sokak modası ile birleştirerek bir kombin yaparak tarzınızı konuşturabilirsiniz.

Özellikle pötikare kumaşları hem spor hem şık kombinler de kullanabileceksiniz.Yaz modası pötikareyi hem kalem eteklerde , hem bol pantolonlarda ,hemde salaş tuniklerde kullanmanıza özgürlük tanıyor.

Bohem dalgası her sezon olduğu gibi 2016 yaz sezonunda da bizimle.Uçuşan çiçekli uzun etekler , rahatlığın ön planda olduğu bol kesim kıyafetler  her sezon olduğu gibi bu sezonda bayanların kurtarıcıları arasında yer alacak. 2016 yaz modasında bohem tarzı abiyelerde de görebilirsiniz.Işıltı katılmış bohem abiyelerden birini mutlaka alışveriş listenize ekleyin.

Süetler bu yaz  üzerinizde olması gereken parçalar arasında yer alıyor.Özellikle eteklerde detay olarak kullanılan süet , ceketlerde de yer bularak yaz aylarının serin akşamlarında dokunuşu ile içinizi ısıtacak gibi görünüyor.Eğer iki parça kombin yaparak süeti kullanacaksanız tek bir parçada süet detay olmasına dikkat etmenizi öneriyoruz.

Ve tabiki yaz aylarının rüyası çiçeklerimiz.Çiçekler 2016 yaz modasına enerjik bir giriş yapıyor.Bohem tarzı detaylandıran minik çiçekleri yada bol pantolonları boydan boya kaplayan geniş çiçekleri üzerinizde taşımaya hazır olur.Özellikle çiçek desenlerinden kaçınan bir bayansanız bu sene bolca çiçek deseni göreceğinizi belirtmek zorundayız.Siz de bir tane edinerek yazın enerjik ruhuna katılabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Yoğurt Maskesi ve Peeling başlığı içeren makalemizde yoğurt ile peeling, yoğurt maskesi nasıl yapılı ve Yoğurt Maskesi ve Peeling hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top