Buradasın
Ana Sayfa > Genel > Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

Tarihler: 22 Haziran – 22 Temmuz

Gezegeni: Ay (Duygu)

Elementi: Su

Cinsiyet: Dişil

Belirleyici Karakter: Sabır

Uğurlu Gün: Pazartesi

Uğurlu Taş: Yakut

Renk: Beyaz, mor

Çiçek: Zambak

Koku: Leylak

Hastalıklar: Solunum yolu rahatsızlıkları

Uygun Eş: Boğa, akrep

Başarılı Olabileceği Alanlar: Dekorasyon, sanat, mimarlık

Olumlu Özellikler: Yüksek sezgi, fedakarlık, anaç tavır

Olumsuz Özellikler: Alıngan, ön yargılı, kırılgan

Daha çok iç dünyasında huzurlu bir hayat sürmek ister yengeçler. Gelişmiş bir hayal gücü ve sezgi yeteneği vardır. Çok hassas olduğu için genelde kendisini dış dünyaya kapatmayı tercih eder. Dış dünya ile iletişim için yardımsever ve romantik yönlerini ortaya çıkarır. İçe kapanık yapısı nedenle mesafeli olarak görülse de arkadaşları ile çok sıcak ilişkiler kurar yengeçler, çok iyi ve fedakar arkadaşlardır. Anaç bir yapısı olan yengeçler için evlenmek ve yuva kurmak çok önemlidir.

 

2015 Yılında Yengeçler

Bu yıl içinizde kalmış belki sizin dahi bilmediğiniz yeteneklerinizi gün yüzüne çıkaracak ailenizi ve arkadaşlarınızı şaşırtacaksınız. İnsanlar sizi gerçekten de yanlış değerlendirdiklerinin farkına varacaklar.

2015 yılı deyim yerindeyse sizin yılınız olacak. Hem maddi hem de manevi anlamda çok doyurucu bir yıl sizin için.

Karşınıza çıkan fırsatları kuşkuculuğunuz yüzünden kaybetmeyi bırakın. Bu yıl tembelliğinizi bırakarak insanları anlamak için sizin de çaba göstermeniz gerekiyor.

İnsanlar sizi bu şekilde kabul edebilirler fakat daha doyurucu deneyimler için yeni insanlara da kapılarınızı açmalısınız artık. Bu yıl enerjiniz hiç olmadığı kadar yüksek bu nedenle şanslısınız. İşinizle ilgili çeşitli yatırımlar yapabilirsiniz.

İş hayatınızda önünüze çıkacak fırsatları değerlendirirken çok dikkatli olmalısınız. Fedakarlığı bir yana bırakın ve kendi hayatınız için en doğru seçimi yapmaya çalışın.

Temmuz ayından sonra iş seyahatleri gündeme gelebilir. Bu seyahatlerde içe kapanıklığınızı biraz aşabilirseniz çok daha iyi iş imkanları ile karşılaşabilir, iyi insanlar tanıyabilirsiniz.

Ağustos ayında ise işle ilgili çok güzel gelişmeler var.

Aşk hayatında uzun süreli ilişkisi olan yengeçler için biraz zor bir dönem olabilir. Ya evlilik kararı alabilir ya da ilişkinizi sonlandırmak zorunda kalabilirsiniz. İlişkinin sizi yıprattığını düşünüyor ve ilerisi için evlilik kararını rahatça alamıyorsanız bitirmeyi düşünebilirsiniz.

İlişkiniz yoksa çıktığınız iş seyahatlerinde hayatınızın aşkını tanıma şansınız var. Gözünüzü ve kalbinizi dört açın.

Evli iseniz bu yıl yaşayabileceğiniz sıkıntılar evliliğinizi daha da sağlamlaştıracak.

2015 yılında sağlık ile ilgili olarak  tansiyonunuza çok dikkat etmelisiniz. Bunun dışında çok da sıkıntılı bir yıl değil sizin için. Ancak aşırı duygusal ve fedakar yapınız sizi düşündüğünüzden çok daha fazla etkiliyor. Bu yönlerinizi biraz yumuşatmaya çalışmalısınız. Yakın arkadaşlarınızın önerilerini her zaman göz önünde bulundurun.

 

 

 

Bir önceki yazımızda Saadet Işıl Aksoy Fotoları başlığı içeren makalemizde Saadet Işıl Aksoy, Saadet Işıl Aksoy boyu ve Saadet Işıl Aksoy fotoları hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top