Buradasın
Ana Sayfa > Foto Galeri > Yeni Moda Örgü Patik Modelleri

Yeni Moda Örgü Patik Modelleri

Örgü Patik Modelleri

Yeni moda örgü patik modelleri ile siz de zevkinize en uygun patik modellerini galerimiz içerisinde bulabilirsiniz. Geçmişten günümüzde gelenek haline gelen çeyiz sandıklarında örgü patik modelleri birbirinden farklı yüzlerce modeli ile bulunmakta. Son yıllarda tekrar değer kazanan el işleri ile patik modelleri yeniden değer kazandı. Eski yıllarda sınırlı sayıda modele sahip olan el işi patik modelleri şimdilerde ise bir çok farklı modeli ile yer almakta.

Ayakkabılarda kullanılan bot, babet ve çizme modellerini artık günümüzde patiklerde de görebilirsiniz. Bot patik modelleri bunlar arasında en fazla yapılan modelleri arasında. Bebek patik modelleri de evrim geçirerek bir çok özgün tasarımlar ile örülmekte.

Püsküllü bebek bot modelleri sıklıkla kullanılmakta ve hem kız çocukları hem de erkek  çocukları için örülmektedir. 6 şiş ile örülen patik modelleri genellikle Bolu yöresinde ki insanlara aittir. Üzerinde  etnik desenler kullanılmakta ve 6 adet ince şişler ile emek vererek örülmektedir.

Gelinlerin çeyizlerine konulan yeni model patik modelleri ile siz de kızlarınız için şimdiden hazırlık yapmaya başlayabilirsiniz. En özel patik modelleri anlatımlı olarak bir çok örgü kitaplarında yer almaktadır.

Örgü patikler üzerinde boncuklar, püsküller, kurdelalar, çiçekler ve fiyonklar kullanılabilir. Patik süslemelerinde siz de özgün tasarımlarınızı bizler ile paylaşabilirsiniz.

Yeni Moda Örgü Patik Modelleri

 

Bir önceki yazımızda Son Moda Gelinlik Modelleri başlığı içeren makalemizde gelinlik, gelinlik fiyatları ve gelinlik modelleri hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top