Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Yeşim Bebeğin Tedavisi Oyunu

Yeşim Bebeğin Tedavisi Oyunu

Yeşim Bebeğin Tedavisi Oyunu

Yeşim Bebeğin Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Son zamanlarda küçük kesimler için bebek oyunları görmekteyiz. Sevimli masal kahramanlarının da içinde yer aldığı bu küçük, ilginç tedavi oyunları küçük kesim tarafından oldukça rağbet görmektedir. Farklı karakterler de keşfedebiliyoruz. Bunlardan bir tanesi de Yeşim bebek. Yeşim Bebeğin Tedavisi oyunu, sizleri çok eğlendirecek.

Yeşim Bebeğin Tedavisi oyunu, Yeşim adlı bebeğin grip olmasını ve sizler tarafından tedavi edilmesini konu etmektedir. Yeşim Bebek, arkadaşlarıyla birlikte havuzda vakit geçirmektedir. Ancak arkadaşları erkenden oyunu bırakıp gitmiş, Yeşim ise kalmaya devam etmiştir. Yeşim hastalanmayı düşünmemiş ve bayağı burada kalmıştır. Çok zaman geçmeden gribe yakalanan Yeşim bebek, ailesi tarafından doktora götürülmüştür. Burada bebeğin muayenesini sizler yapacaksınız.

İlk aşama Yeşim bebeğin ateşini ölçmek olacaktır. Böylelikle muayeneye başlamış olacaksınız. Ekranda bulunan malzemeler ile diğer aşamalara geçeceksiniz. Oyun yönlendirmeleri ile birlikte bebeği kısa sürede iyileştirme şansınız var. Yeşim bebek gripten kurtulmak için sizlerin hızına ve doğru tedavisine muhtaç. Çok seveceğiniz Yeşim bebeği kurtarmak için hızlı bir tedavi yapacağınızdan eminiz.

Bir önceki yazımızda Seçil'in Kulak Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Seçil'in Kulak Tedavisi, Seçil'in Kulak Tedavisi oyunu ve Seçil'in Kulak Tedavisi Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top