Buradasın
Ana Sayfa > Magazin > Yetenek Sizsiniz 2016 Jüri Üyeleri

Yetenek Sizsiniz 2016 Jüri Üyeleri

Yetenek Sizsiniz 2016 Jüri Üyeleri

24 Ekim Cumartesi akşamı TV8 ekranlarına gelecek olan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında ki yeni jüri üyeleri sonunda belli oldu.

Yeni sezonun merakla beklenen yarışması Yetenek Sizsiniz jüri üyeleri koltuğuna oturacak isimler Acun Medyanın resmi web sitesinde yayınlandı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2016 jüri üyeleri arasında son yılların genç ve başarılı komedi oyuncusu Eser Yenenler geçtiğimiz sezonda olduğu gibi bu yılda jüri koltuğunda ki yerini alacak.

Neredeyse her sezon yeni bir ünlü bayanın dahil olduğu Yetenek Sizsiniz jürilerinden bu yıl Seda Bakan yer alacak. Murat Cemcir ve Ahmet Kural ile tv dizilerinde rol alan başarılı genç komedi oyuncusu Seda Bakan bu sezon jüri koltuğunda eminim yeni bir renk katacak.

Yetenek Sizsiniz jüri isimleri arasında programın ilk jüri üyelerinden olan reklamcı Ali Taran‘da yine bu yıl jüri koltuğuna oturacak isimler arasında. Yetenek Sizsiniz yarışmacıları ile esprili ve eğlenceli diyaloglara sahip olan Ali Taran yine farklı bakış açısı ile yeni yarışmacılara evet diyecek.

İki senedir programın sunuculuğunu yapan Alp Kırşan ise yine deneyimli sunucu olarak Yetenek Sizsiniz Türkiye‘de yer alacak.

Her sezon bir çok yarışmacıyı ağırlayan programda çocuk, genç, yaşlı bir çok yarışmacı şansını denemeye ve yeteneklerini göstermeye geliyor. Merakla beklenen yarışmayı 24 Ekim Cumartesi akşamı TV8 ekranlarından takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Çilek Kokusu Buray Sen Sevdamısın Şarkısı başlığı içeren makalemizde buray sen sevdamısın, Çilek Kokusu dizi müzikleri ve çilek kokusu püsküllü bela hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top