Buradasın
Ana Sayfa > Cilt Bakımı > Kaliteli Selülit Kremleri

Kaliteli Selülit Kremleri

kaliteli-selulit-krem-markalari

Selülit özellikle kadınların günümüzdeki korkulu rüyası. Selülitten kurtulmak için çeşitlik diyet ve egzersizlerin yanı sıra kullanılan kremlerin de oldukça etkili oldukça etkili oldukları gözlenmektedir. Ancak elbette kremleri düzenli kullanmak da şart. Bu yazımızda sizlerle en başarılı ve kaliteli selülit kremlerini paylaşacağız.

Kaliteli ve Etkili Selülit Kremleri

 • Adonia Legtone Serum

İçeriğinde bulunan 20 adet bitki özü ile kök hücreleri yenileyen bu doğal krem selülit oluşmasını önlemenin yanı sıra hücreleri de harekete geçirmektedir. 6 haftalık kullanım sonucunda gözle görülür bir başarı elde etmek mümkündür.

 

 • Cellulean

Selülitin yanı sıra zayıflamaya da yardımcı olan bu ürün 5 haftanın sonunda belirgin bir iyileşme ve incelik sağlamaktadır.

 

 • Cellulite RX

Her gün kullanımı uygun olan kremi 3-4 dakika masaj yaparak selülitli bölgelere yedirin. Kremi sürdükten sonra bölgede pembelikler oluşması doğaldır. Kremin etkisini artırmak için sıkılaştırıcı kremlerle birlikte kullanılması tavsiye edilir.

 

 • CelluRez

İçeriğinde resveratrol bulunan bu krem cildin düzenli, pürüzsüz ve sıkı görünmesini sağlamaktadır. Özellikle kuru ciltler için kullanımı uygun olan bu krem cildi nemlendirmektedir.

 

 • Cellutherm

Var olan selülitleri yağları yakarak engellediği gibi yeni selülitlerin oluşumunu da engelleyen bir kremdir. Cilde esnek yapısını tekrar kazandırarak düzensiz görünümü düzenli kullanım sonucunda azaltır.

 

 • Celluthin

İçeriğinde bulunan fosfolipitler sayesinde yağ hücrelerine hızla ulaşarak parçalar. İçeriğindeki bitkisel maddelerle diğer kremlere göre daha az zarar veren bu krem de oldukça başarılıdır.

 

 • Dermology Cellulite

Kafein ve retinol bazlı olan bu krem erkek ve kadınların kullanımı için oldukça uygun ve etkilidir.

 

 • Murad Cellulite

2 aylık kullanım sonucunda gözle görülür bir etki bırakAn Murad Cellulite kremi vücuttaki toksinleri de atmaktadır.

 

 • Chanel Body Excellence Slim

Chanel’in bu ürünü selülit ve inceltme konusunda en etkili kremlerin başında gelmektedir. Vücudun elastin, kalojen ve glikan üretiminin hızlanmasını sağlayarak cildi daha diri ve sıkı bir görünüme kavuşturmaktadır. İnceltmenin yanı sıra sarkık kısımları toparlama konusunda da oldukça başarılıdır. Ürünü kullandıktan 10 gün sonra etkilerini hissetmeye başlarsınız. Bir ayın sonunda ise selülit ve sarkmalarda gözle görülür bir iyileşme sağlanır. Fiyatı ortalama 300 TL dir.

 

 • Clarins Lift Minceur Haute Definition Jel

Bu kremin içeriğinde Peru sarmaşığı, çam çubuğu ve mavikantaron bulunmaktadır. Düzenli kullanım sonucunda selülitlerinizdeki azalmayı fark edebilirsiniz. Ürünün ortalama fiyatı 130 TL dir.

 

 • Sisley Phyto Svelt Global

Yoğun içeriği ile selülitin yanı sıra incelme konusunda da etkili olan ürün kafein, portakal çiçeği içermektedir. Var olan yağ hücrelerini yakmanın yanı sıra yenilerinin oluşmasını da engeller. Özellikle kol, bacak ve kalka kısımlarında incelme sağladığı bilinmektedir. Aynı zamanda da iyi bir toparlayıcı ürün olan Sisley Phyto Svelt Global’in ortalama fiyatı 450 TL dir.

 

 • Shiseido Advanced Body Jel

İçeriğindeki maddeler sayesinde vücudun daha elastik olmasını sağlarken aynı zamanda da incelmesini sağlar. Oldukça kolay emilen bu ürün yağ yakımını hızlandırır ve selülitli görüntüyü düzeltir. Ortalama fiyatı: 200 TL dir.

 

 • Murad Firm Serum

Yapılan araştırmalarda selülitin yanı sıra çatlak görüntüsünü de azalttığı belirlenen ürün kan dolaşımını hızlandırır ve yağ yakımını sağlar. Oldukça güvenilir bir ürün olan Murad Firm Serum ile pürüzsüz bir cilde sahip olmak çok kolay. Ürünün fiyatı: 275 TL dir.

 

 • Florame İnceltici ve Sıkılaştırıcı Vücut Yağı

İçriğinde 9 adet bitkisel yağ içeren bu kremde aynı zamanda yeşil çay, guarana ve kahve özleri bulunmaktadır. E vitamini sayesinde vücudu besleyen bu krem sayesinde daha sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olabilirsiniz. Papatya yağı sıkılaşmayı sağlarken Macadamia fındığı da cildi besler. Ayrıca içeriğindeki inci tozları cildinizin ışıl ışıl parlamasını sağlar.

Ürünün ortalama fiyatı 125 TL dir.

 

 • Orlane B21 Krem

Cildi sıkılaştırıp pürüzsüz bir görünüm veren ürün içeriğindeki kafein sayesinde selülitleri yok etmeye yardımcı olmaktadır. Ortalama fiyatı: 200 TL.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Göz altı tedavisi Ankara Kliniklerinde başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

Top