Buradasın
Ana Sayfa > Ünlü Resimleri > Kıbrıs sanatçılı oteller ve çıkan sanatçılar

Kıbrıs sanatçılı oteller ve çıkan sanatçılar

Kıbrıs sanatçılı oteller var olan programlarını yayınlamaya ve bunların yanı sıra fiyatlarını sergilemeye başladılar. Sizler için en uygun fiyatları sunan Tatil Dükkanı adresi ile alacağınız turlarda hem konaklama hem uçak parasını hem de havalimanından transfer ücretlerinizi de ödemiş olacak ve kolay bir hale getirmiş olacaksınız. Kıbrıs sanatçılı oteller arasında 5 yıldızlı oteller en başı çekiyor ve dolayısı ile de en özel ve en çok dinlenilen sanatçılar bu oteller ile şimdiden anlaşma yaparak çıkacakları saatleri ve programları belirliyorlar. Kıbrıs sanatçılı oteller arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz çünkü zaten hepsi Kıbrıs’ın en güzel otellerinden oluyor. Sizlerde hem oteli inceleyin hem de sanatçıları inceleyerek size hitap edeni bulup rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Kıbrıs otelleri* bu yıl Ebru Gündeş, Sibel can, serdar Ortaç, Funda Arar gibi önemli isimlere yer veriyor olacak. Kıbrıs otelleri gala gecelerini hem 31 Aralık gecesi hem de bir gün ara verdikten sonra 2 Ocak günü farklı bir gala programı koyarak birkaç gün sürecek bir eğlenceyi sunmuş oluyor. Dolayısı ile 3 günlük bir tatil planlayarak dinlenebilir ve hem de sanatçılı programlar ile eğlenmeyi sağlayabilirsiniz. Kıbrıs otelleri bu yıl ki programlarının detaylarını ve yine fiyat aralıklarını sizlere sunmaya başladı. Kaç yaşın ücretsiz olduğunu kaç çocuk alındığını ve daha tüm detayları öğrenmek için tatildukkani.com adresinden öğrenmek için giriş yapabilirsiniz.

Lefkoşa otelleri de yeni yıl planlarını yapmaya başladılar. Şehir oteli olduğu için biraz daha küçük otel tasarımı olarak karşınıza çıkıyor olacak ama mutlaka yeni yıl için en özel planlar ve eğlenceler planlanmaya başladı diyebiliriz. Lefkoşa otellerinde konaklama yapabilir ve dilerseniz yeni yıl eğlencesi için farklı bir oteli de tercih edebilirsiniz. Bu otellere ayrıca ek ücret vererek konser izleme hakkınız her zaman oluyor ama bunun için de acele edip masalar tükenmeden satın almayı unutmamalısınız. Lefkoşa otelleri ile 2016 yılının geri sayımını yapın ve dolu dolu mutlu bir yıla giriş yapmış oluverin.

Bir önceki yazımızda Saadet Işıl Aksoy Fotoları başlığı içeren makalemizde Saadet Işıl Aksoy, Saadet Işıl Aksoy boyu ve Saadet Işıl Aksoy fotoları hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top