Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Rapunzel’in Bebeği Doğuyor Oyunu

Rapunzel’in Bebeği Doğuyor Oyunu

Rapunzel'in Bebeği Doğuyor Oyunu

Rapunzel’in Bebeği Doğuyor Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Sevimli karakter ve ünlü masal kahramanı Rapunzel, bu sefer çok farklı ve ilginç bir oyunla çıkıyor karşımıza. Rapunzel artık büyüyor ve anne oluyor. Bu oyunda Rapunzel’in bebeğini de görme görme fırsatımız olacak. Bu sevimli ve ilginç Rapunzel’in Bebeği Doğuyor oyunu ile çok eğleneceksiniz, Rapunzel’in bebeğini ilk görenlerden biri olacaksınız.

Rapunzel’in Bebeği Doğuyor oyununun amacı, adından da anlaşılacağı gibi doğan bebeğinin sizler tarafından doğum doktorluğunu kapsamaktadır. Rapunzel, çok sevdiği prens ile nihayet evlenmiş ve zamanla ondan bebeği olacağı haberini almıştır. Bu sevimli haberle birlikte artık bebeğini bekleyen Rapunzel için günler geçmiş ve doğum günü gelmiş. Artık bebeğini eline almayı isteyen Rapunzel için doğum işleminde ona yardımcı olacaksınız. İlk yapacağınız işlem steteskop cihazı ile bebeği kontrol etmektir. Ardından ameliyat işlemleri başlayacak ve Rapunzel’i bebeğine kavuşturacaksınız. Ameliyat için malzemeler ekranın köşelerinde yer almaktadır. Sırası gelen malzemeler ile adımları tamamlayın. Doğan bebeği kilo kontrolü sonrasında ise nihayet Rapunzel ile buluşturacaksınız. Rapunzel ve bebeği sizler için güzel bir poz verecektir.

Bir önceki yazımızda Deniz Kaplumbağası'nın Bakımı Oyunu başlığı içeren makalemizde Deniz Kaplumbağası'nın Bakımı, Deniz Kaplumbağası'nın Bakımı oyunu ve Deniz Kaplumbağası'nın Bakımı Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top