Buradasın
Ana Sayfa > Genel > Saç Modelleri

Saç Modelleri

2016 yılı saç modelleri tüm göz alıcılığı ile karşınızda. Siz de bu yıl saçınızı değiştirmek ya da yeni bir model denemek istiyorsanız galerimize bir göz atın. Yılın en gözde modelleri, ünlülerin beğenilen saç kesimleri ve daha bir çok saç modelini inceleyebilir ve size en uygun olanına karar verebilirsiniz. 

Peki bu yıl hangi kesimler ve modeller moda?

Son bir kaç yıldır herkesin beğendiği Bob kesimi saç trendi hala devam etmekte. Yaz gelirken ünlüler kısa saçları tercih ediyor ve Bob kesimine yöneliyor. Bob modelini sizde deneyebilir hatta kahkülle bu modeli kullanarak daha da trend hale getirebilirsiniz. Eğer bu kesimi tercih etmeyi düşünüyorsanız, bu konuda yazdığımız Bob modelleri yazımızı okumayı da ihmal etmeyin. Bu senenin diğer bir moda saç modeli ise örgüler. Örgü modelleri bu yıl tüm podyumları kasıp kavurdu. Tabi sokak trendleri de bu modadan etkilendi. Eğer saçınıza çok vakit harcamak istemiyorsanız, bu modelleri deneyebilir ve hem daha az vakit harcayıp hemde modayı yakalayabilirsiniz. Örgü modelleri kadınlar için zamandan tasarruf yapmayı sağlayan bir trend. Bir de Ombre trendi var tabi. Son bir kaç yıldır yaz aylarında saç uçlarına ya da aralarına atılan sarılar çok moda. Bu yılda yazın gelmesiyle Ombre modeller ortaya çıkmaya başlıyor. Her ay dip boyasıyla uğraşmak istemiyorsanız, doğal saç renginizin uçlarına sarılar attırarak bu zahmetten kurtulabilirsiniz. Gene bu yıl doruklarını yaşayan bu moda kadınların  her ay dip boyasıyla uğraşmasını gerektirmeyerek zamandan ve paradan tasarruf yapmamızı sağlıyor. Watsons‘da bulabileceğiniz Loreal Ombre kitleriyle evde kendiniz  bu stili yakalayabilirsiniz. Böylece saç boyası için kuaföre bir ton para ödemenize de gerek kalmaz.

Bir önceki yazımızda Yoğurt Maskesi ve Peeling başlığı içeren makalemizde yoğurt ile peeling, yoğurt maskesi nasıl yapılı ve Yoğurt Maskesi ve Peeling hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top