Buradasın
Ana Sayfa > Cilt Bakımı > Siyah Noktalar İçin Kesin Çözüm Maskesi

Siyah Noktalar İçin Kesin Çözüm Maskesi

siyah noktalar için kesin çözüm maskesi

Siyah noktalar özellikle burun üzerinde ki rahatsız eden ve cilt yağlanması ile oluşan bir cilt sorunudur. Siyah nokta maskeleri ve siyah noktaları sıkarak bu cilt probleminden kurtulmak ilk başta gelen işlemler arasında. Fakat ne yaparsanız yapın yine de siyah noktalardan kurtulamıyorsanız eğer size önereceğimiz bu siyah nokta kesin çözüm maskesi ile artık siz de bu soruna elveda diyebilirsiniz.

Siyah noktalar için evde yapacağınız bu kolay maske ile siz de en iyi sonucu elde edebilirsiniz. Her kesin evinde bulunan 1 yumurta ve 1 selpak ya da peçete yardımı ile bu sorunu kökünden halledebilirsiniz.

Siyah Noktalar İçin Maske

* 1 adet yumurta beyazı

* 1 parça peçete

* Yumurtanın beyazını bir kabın içerisine ayırın. Yumurtanın beyazını çatal ile iyice çırpın. Bu işlemi uygulamadan önce yüzünüzü güzelce yıkayıp kurulayın. Yüzünüze yumurta akını güzelce sürün.

* Peçeteyi ise maske şeklinde keserek yani gözlerimiz burun deliklerimiz ve dudaklarımız açıkta kalacak şekilde makas ile kesiyoruz. Kestiğimiz bu peçeteyi maske gibi yüzümüze yapıştırıyoruz. Yani yumurta akının üzerine yapıştırıyoruz.

* Aynı şekilde tekrardan peçete üzerine kalan yumurta akını güzelce yayıyoruz. Bu maskenin tam kurumasını bekleyin ve kuruduktan sonra peçeteyi kaldırın. O kadar mükemmel bir maske ki peçeteyi eğer ışığa doğru tutarsanız siyah noktaların nasıl da peçeteye yapıştığını görebilirsiniz.

siyah nokta maskesi

* Yüzünüzü ılık su yardımı ile temizleyin. Kuru ve hassas bir cildiniz varsa dilediğiniz nemlendirici kremi maske sonrası kullanabilirsiniz.

* Siyah noktalara çözüm için bu mükemmel maskeyi uygularsanız eğer cildiniz siyah noktalardan arınacak ve sağlıklı bir cilde sahip olacaksınız.

Cilt bakımı için bu siyah nokta yumurta maskesini uygulamayı unutmayın!

 

Bir önceki yazımız olan Göz altı tedavisi Ankara Kliniklerinde başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

Top